AKTUALNE NIERUCHOMOŚCI NA  SPRZEDAŻ

1  SOSNOWIEC, BRONIEWSKIEGO 32

Mieszkanie własnościowe z założoną księgą wieczystą, brak osób zameldowanych, jeden właściciel. Mieszkanie w układzie środkowym, położone na wysokim parterze w niskim bloku. Blok po remoncie, ocieplony, czysta i zadbana klatka schodowa.

Mieszkanie składa się z 2 ustawnych pokoi, szerokiego przedpokoju, dużej - osobnej kuchni, w której z powodzeniem można zainstalować suszarkę do prania lub zaaranżować jadalnię, łazienki oraz piwnicy. Mieszkanie nie posiada balkonu.

W trakcie remontu wymieniono: 1 okno, parapety wewnętrzne, drzwi wewnętrzne, instalację elektryczną. W całym mieszkaniu zostały wyrównane sufity poprzez wykonanie sufitów podwieszanych. Na podłodze nowoczesna terakota i panele o wysokiej klasie ścieralności. Wymienione zostały również głowice przy kaloryferach.

Całe osiedle - nie ma przyłączenia do gazu, a ciepła woda pochodzi z sieci miejskiej . Ze względu na bliskie położenie od magazynów PANATTONI i strefy przemysłowej - jest to świetna oferta inwestycyjna na wynajem dla pracowników w cichej, zielonej i spokojnej dzielnicy Sosnowca - Kazimierz Górniczy.

2  SOSNOWIEC, SUCHA 19

Mieszkanie położone na 2 piętrze pięciokondygnacyjnego bloku 2 przechodnimi pokojami, łazienką z WC oraz kuchnią w dzielnicy Pogoń. Świetna inwestycja pod wynajem dla studentów. Szczegóły i zdjęcia niebawem.

Remont w toku... 

Kontakt:

Marcin Kopeć

biuro@mieszkanieporemoncie.pl

Czym się zajmujemy:

- kupujemy mieszkania

- remontujemy mieszkania

- sprzedajemy mieszkania po remoncie

- wykonujemy i naprawiamy instalacje elektryczne

- wykonujemy remonty i prace instalacyjne

Partnerzy:

Odwiedź nas niebawem na:

mieszkanieporemoncie.pl, 2023 r.